Emilia Iwaniuk – nauczycielka jogi, masażystka Zen Shiatsu, instruktorka łucznictwa Kyudo

Fot. Natalia Kontraktewicz

Czym się zajmuje?

Od 8 lat prowadzi regularne zajęcia jogi w szkołach jogi, warsztaty oraz sesje indywidulane. Budowanie relacji z oddechem jest dla niej podstawą uważnej praktyki. Nauka jogi z poszanowaniem swoich możliwości i ograniczeń, bez oceniania i rywalizacji oraz pośpiechu jest jednym z jej priorytetów. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w warsztatach i kursach uzupełniających holistyczne podejście do jogi i pracy z ciałem.

Jest masażystką Zen Shiatsu, japońskiej techniki masażu łączącej w sobie tradycję medycyny orientalnej z osiągnięciami współczesnej zachodniej medycyny. Ta technika uważnego dotyku oddziałuje w równym stopniu na ciało, umysł i emocje. Głęboko relaksujący masaż wprowadzający organizm w stan równowagi i harmonii może obejmować zarówno ciało jak i twarz.

Praktykuje również Kyudo, tradycyjne łucznictwo japońskie. Posiada stopień mistrzowski 3 Dan oraz uprawnienia instruktora sportu ze specjalizacją w łucznictwie.

Dlaczego rekomenduję Emilię?

Emilia z dużą uważnością podchodzi do swoich uczniów. Każdego traktuje indywidulanie i zawsze pamięta o problematycznych częściach ciała. Podczas zajęć zwraca uwagę nie tylko na poprawność asan ale przede wszystkim na oddech, który jest kluczowym elementem praktyki. 

Po porannych zajęciach z Emilią czułam siłę do zmierzenia się z tym, co przede mną i jednocześnie niezwykły spokój oraz harmonię wewnętrzną.

Jeśli chciałabyś posłuchać jak Emilia osiąga harmonię i równowagę w życiu i jak radzi sobie ze stresem, to zajrzyj tu.

Dane kontaktowe

error: Content is protected !!

Newsletter