Katarzyna Terlecka

Wspieram kobiety
w dotarciu do
PRAWDZIWEJ SIEBIE i
rzucaniu wyzwań WEWNĘTRZNYM OGRANICZENIOM,
które stoją na ich drodze
do SUKCESU i SATYSFAKCJI

Wspieram kobiety w rzucaniu wyzwań ich ograniczeniom, dotarciu do prawdziwej siebie oraz stawianiu czoła przeciwnościom z kobiecą siłą i pewnością siebie.

Cześć! Nazywam się Katarzyna Terlecka.

Jestem coachem i mentorem kobiet aktywnych zawodowo, które poszukują drogi do prawdziwej siebie.

Podchodząc indywidualnie do każdej klientki, prowadzę je w odkrywaniu ich unikalnego potencjału, odnalezieniu pewności siebie oraz realizacji celów, które jeszcze niedawno wydawały się nierealne.

Odkąd pamiętam, moją pasją było zgłębianie własnej natury i zrozumienie siebie oraz innych. Początki tej podróży sięgają czasów studenckich, kiedy to pomiędzy maratonami egzaminów prawniczych, pochłaniałam poradniki psychologiczne tonami…

Nawet podczas intensywnej pracy prawnika, moje zainteresowanie ludzką psychiką nie malało.

Pracując na transakcjach i współzarządzając warszawskim biurem międzynarodowej kancelarii, równocześnie ukończyłam podyplomowe studia z psychologii społecznej. Studiowałam weekendami i pomimo ogromnego zmęczenia po całym tygodniu pracy, „magicznie” w sobotę wzrastała mi energia i szłam na zajęcia. 🙂 

 

Pomiędzy nauką a czuciem 

Moje poszukiwania sięgają jednak dalej niż naukowe spojrzenie na ludzką naturę.

Zainteresowanie holistycznym podejściem do człowieka skłoniło mnie do studiowania diety według Medycyny Chińskiej, praktykowania jogi oraz pogłębiania wiedzy na temat starożytnych filozofii Wschodu podczas licznych warsztatów i wyjazdów.

Od ponad dziesięciu lat poranna medytacja jest integralną częścią mojego życia. To nie tylko mój sposób na wejście głębiej w siebie, lecz także nauka dystansu do tego, co dzieje się dookoła mnie.

Jednym z kolejnych etapów mojej podróży samorozwoju i samoświadomości było poznanie tajników zarządzania własną energią oraz zrozumienie wzajemnych wpływów energetycznych. Roczny udział w międzynarodowym programie pozwolił mi nie tylko lepiej dbać o swoje samopoczucie i zrozumieć dynamikę energetyczną w relacjach, ale również dał narzędzia, dzięki którym za pomocą prostych praktyk jestem w stanie pozbyć się ciężaru, napięcia i stresu nagromadzonego w ciele.

Wiedza o nas samych, to przede wszystkim czucie i świadomość swojego ciała. Bez obserwacji siebie oraz świadomości ciała trudno jest zrozumieć siebie, a co z a tym idzie zmienić coś w życiu na lepsze.

 

Human Design

Kilka lat temu trafiłam na system Human Design, który odsłonił przed mną odpowiedzi na wiele lat dręczących pytań. Pewnego dnia zaproszono mnie na warsztaty prowadzone przez Chetana Parkyna, mojego pierwszego nauczyciela tego systemu. Dołączyłam do transmisji na żywo i poczułam niesamowity spokój. Wiedziałam, że znalazłam brakujący element mojej układanki.

Słuchając o kolejnych elementach mapy Human Design czułam się tak, jakbym odświeżała bliską mi wiedzę. Wiedzę, która była schowana we mnie gdzieś głęboko i tylko potrzebowałam ją sobie przypomnieć.

Tak wiele rzeczy nabrało w końcu sensu!

Moje częste uczucie bycia nierozumianą, trudności w integracji z grupą na stałe, wahania energii typowe dla Projektora, nawet moja emocjonalność, którą niegdyś traktowałam jako niewygodną w świecie prawniczym – wszystko to znalazło swoje uzasadnienie na mojej mapie Human Design.

Skłonność do natychmiastowego wychwytywania możliwych ulepszeń oraz przychodzące czasem jak z karabinu maszynowego praktyczne rozwiązania również są odzwierciedlone na mojej mapie!

 

Moja motywacja

Prowadzę i inspiruję innych do zmian, dzięki którym doświadczają więcej satysfakcji, radości i spełnienia na co dzień. Moje otwarte centrum Tożsamości i niezdefiniowane centrum Sakralne pozwalają mi głęboko poczuć potrzeby osoby, z którą pracuję. To z kolei pomaga mi w prowadzeniu klienta ku jego unikalnej życiowej ścieżce i celom.

Moją motywacją jest prowadzenie klienta do znalezienia odpowiedzi na pytanie „jak zmienić to, co przeszkadza, jak uczynić życie lepszym?„, a następnie towarzyszenie mu we wprowadzaniu zmian w życie. 

To właśnie napędza mnie w pracy z klientami. Uwielbiam obserwować, jak tydzień po tygodniu następuje w nich przemiana, jak odkrywają brakujące elementy swojej układanki, odzyskują pewność siebie, odwagę i sprawczość.

Przekazuję im także znaczenie słuchania siebie. Uświadamiam, jak potężna jest wewnętrzna mądrość każdego z nas i jak nie ma lepszego autorytetu niż my sami, aby wiedzieć, co dla nas najlepsze.

 

Czuję niesamowitą satysfakcję i spełnienie, prowadząc moich klientów przez ich osobistą transformację, która obejmuje:

  • Poznanie, zrozumienie i poczucie siebie.
  • Świadomość własnego unikalnego potencjału i talentów zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.
  • Zaufanie wewnętrznej intuicji i mądrości ciała.
  • Identyfikację i zmianę ograniczających przekonań.
  • Skuteczne zarządzanie własną energią.

 

Jeśli to jest coś, czego aktualnie szukasz, to zobacz, jak mogę Cię wesprzeć.  

 

Możemy razem pracować w ramach: (i) szytych na miarę, indywidualnych sesji coachingu on-line (ii) analizy Human Design, (iii) konsultacji Human Design albo (iv) mojego autorskiego programu Aktywacji Wewnętrznej Mocy.

 

Wystarczy, że dasz sobie szansę i zrobisz pierwszy krok. Z przyjemnością poprowadzę Cię w kolejnych, dzięki którym lepiej poznasz i zrozumiesz siebie. 

Kliknij poniżej, aby umówić się na BEZPŁATNĄ, niezobowiązującą, 30 minutową rozmowę ze mną.

Poznamy się trochę bliżej i ustalimy czy możemy razem pracować.

 

Katarzyna Terlecka

error: Content is protected !!

Newsletter