Wspieram kobiety
w dotarciu do
PRAWDZIWEJ SIEBIE i
rzucaniu wyzwań WEWNĘTRZNYM OGRANICZENIOM,
które stoją na ich drodze
do SUKCESU i SPEŁNIENIA

Wspieram kobiety w rzucaniu wyzwań ich ograniczeniom, dotarciu do prawdziwej siebie oraz stawianiu czoła przeciwnościom z kobiecą siłą i pewnością siebie.

Cześć! Nazywam się Katarzyna Terlecka.

Jestem coachem i mentorem kobiet aktywnych zawodowo, które poszukują drogi do prawdziwej siebie.

Podchodząc indywidualnie do każdej klientki, inspiruję i prowadzę je w odkrywaniu ich unikalnego potencjału oraz odnajdywaniu wewnętrznej siły, która prowadzi je do spełnienia.

Dla kogoś z ZEWNĄTRZ byłam odnoszącą sukcesy, silnie zmotywowaną prawniczką z międzynarodową karierą – zdolną, ambitną i pełną energii.

Ale WEWNĄTRZ czułam, że gasnę.

Byłam bardzo zmęczona, zestresowana i smutna. Myślałam, że coś jest ze mną nie tak.

 

Moje CIAŁO i EMOCJE przez lata dawały mi do zrozumienia, że być może ścieżka dynamicznej, robiącej karierę prawniczki nie jest najlepsza dla mnie. Przez długi czas ignorowałam te znaki. Po prostu nie mogłam uwierzyć, że mogłabym zrezygnować z takiej kariery!

Nie pomagała systematyczna terapia ani środki antydepresyjne. Były dni, kiedy ledwo wstawałam z łóżka… Jakoś udawało mi się za każdym razem zmusić siebie, by pójść do pracy – i odnosiłam sukcesy. Sprawiałam wrażenie silnej, zdeterminowanej i szczęśliwej.

Cały czas byłam przerażona, że ludzie mogą się dowiedzieć, jak bardzo jestem NIESZCZĘŚLIWA.

 

Po jakimś czasie takie życie stało się nie do zniesienia.

Zagłębiłam się w wewnętrzną pracę nad sobą. Uświadomiłam sobie, jak bardzo byłam ODŁĄCZONA od mojego PRAWDZIWEGO JA! Wiedziałam, że muszę znaleźć drogę powrotną.

Powoli i stopniowo zaczęłam zdawać sobie sprawę, że mój STAN WEWNĘTRZNY tworzy moją RZECZYWISTOŚĆ – i aby być zdrową i szczęśliwą, muszę zwracać znacznie większą uwagę na to, co dzieje się wewnątrz mnie.

Im bardziej łączyłam się z PRAWDZIWĄ  SOBĄ, podążałam za znakami swojego ciała i pracowałam ze swoimi emocjami, tym bardziej byłam przekonana, że muszę zmienić swoje życie.

 

Początkowo próbowałam stłumić tę niewygodną świadomość. W końcu zdałam sobie sprawę, że nie mam wyboru, bo moja pędząca kariera może mnie pewnego dnia po prostu zabić!

Kiedy w końcu byłam w pełni przekonana, że nadszedł czas, aby zmienić moje życie w drastyczny sposób – tzn. PORZUCIĆ udaną karierę prawnika międzynarodowego! – ku swojemu zaskoczeniu zdałam sobie sprawę, że nie mam wystarczającej PEWNOŚCI SIEBIE i WEWNĘTRZNEJ SIŁY, aby dokonać tej zmiany.

Wyobrażasz to sobie? Kobieta sukcesu, która nadawała ton dyskusjom i negocjowała skomplikowane międzynarodowe kontrakty, nagle poczuła się PRZERAŻONA?!?

 

Zmiany nie nastąpiły jednego dnia. Gdy zaczęła się moja osobista ewolucja, budowałam pewność siebie poprzez różne praktyki samoświadomości i kompleksową pracę z własną energią. Zdałam sobie sprawę, jak bardzo moje PRZEKONANIA mnie ograniczały, powstrzymywały mnie przed zostaniem NAJLEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE.

 

Odejście z korporacyjnego rynku prawniczego było jedną z NAJTRUDNIEJSZYCH DECYZJI w moim życiu.

 

RADOŚĆ, którą czuję, kiedy teraz pracuję z moimi klientkami i widzę ich dramatyczną przemianę wewnętrzną i zewnętrzną, jest najlepszym dowodem na to, że była to JEDYNA właściwa decyzja!

 

Dzięki mojej, trwającej ponad dwadzieścia lat, karierze zawodowej w świecie międzynarodowych korporacji prawniczych i prawie trzech latach prowadzenia własnej firmy, jestem szczególnie wrażliwa na codzienne zmagania, z którymi borykają się kobiety takie JAK TY.

Równowaga emocjonalna i duchowa oraz podążanie za swoimi potrzebami mogą być bardzo trudne, gdy ŚRODOWISKO zawodowe WYMAGA od Ciebie wyrzeczenia się tych emocji i potrzeb. Większość kobiet pracujących na wysokich stanowiskach jest w „męskim świecie”, czy nam się to podoba, czy nie. Oczekuje się od nas TŁUMIENIA kobiecej strony naszej natury w zamian za „nagrodę” w postaci osiągnięć i awansów.

Trudno być kreatywną i pełną radości, gdy są terminy, presja, by działać i robić to za każdym razem szybciej i szybciej! Wyzwaniem jest znalezienie czasu, aby zadbać o siebie, połączyć się z PRAWDZIWĄ SOBĄ. Jednak paradoksalnie, im mniej masz czasu, tym bardziej POTRZEBUJESZ, aby zadbać o siebie.

 

Jeśli czujesz, że tego właśnie Ci potrzeba, zapraszam Cię do kontaktu. Możemy razem pracować w ramach: (i) indywidualnych sesji coachingu on-line (ii) analizy Twojego Human Design, albo (iii) mojego autorskiego programu Aktywacji Wewnętrznej Mocy.

 

Chciałabym WZMOCNIĆ Cię i WYPOSAŻYĆ w narzędzia, które pomogą Ci odkryć WYJĄTKOWĄ i AUTENTYCZNĄ siebie, poznać Twoje unikalne TALENTY, połączyć  z INTUICJĄ i uświadomić jak Twój wyjątkowy POTENCJAŁ ENERGETYCZNY wspiera Cię na co dzień.

 

MOŻESZ wyzbyć się lęków i podążać w kierunku, który jest zgodny z PRAWDZIWĄ TOBĄ. 

MOŻESZ poczuć WEWNĘTRZNY SPOKÓJ, którego teraz Ci tak bardzo brakuje.

MOŻESZ znaleźć RADOŚĆ wewnątrz, a nie na zewnątrz.

MOŻESZ być AUTENTYCZNA i nadal ODNOSIĆ SUKCESY.

 

Wystarczy, że dasz sobie szansę i zrobisz PIERWSZY KROK. Z przyjemnością poprowadzę Cię w kolejnych w tej podróży do PRAWDZIWEJ CIEBIE.

 

Kliknij poniżej, aby umówić się na BEZPŁATNĄ, niezobowiązującą, 30 minutową ROZMOWĘ ze mną. Poznamy się trochę bliżej i ustalimy czy możemy razem pracować.

Katarzyna Terlecka

Newsletter

.
.