dr n. med. Anna Kieszkowska-Grudny – psycholog, psychoterapeuta i coach

Czym się zajmuje?

Jest certyfikowanym terapeutą poznawczo-behawioralnym Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Posiada również certyfikat The European Association for Behavioural and Cognitive Therapies.Pierwsza w Polsce i Europie specjalistka w zakresie kompleksowej diagnostyki, leczenia i zarządzania stresem certyfikowana przez The American Institute of Stress.

W pracy terapeutycznej pracuje przede wszystkim z osobami z zaburzeniami nastroju, niskim poczuciem własnej wartości, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami snu, zaburzeniami osobowości, traumy i PTSD, uzależnieniami, jak i zaburzeniami żywienia. Istotnym aspektem jej pracy terapeutycznej jest wsparcie psychoonkologiczne, a także diagnoza i leczenie chorób psychosomatycznych Jest europejskim specjalistą w pracy z osobami narażonymi na przewlekły stres i doświadczających wypalenia zawodowego.

Od prawie 20 lat naukowo-badawczo zajmuje się psychologicznymi czynnikami rozwoju osobistego i zawodowego, jakością życia oraz zarządzaniem ryzykiem. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych, rozdziałów do książek oraz międzynarodowych doniesień konferencyjnych. Zrealizowała liczne programy szkoleniowe i doradcze dla kilkudziesięciu firm i instytucji. Specjalizuje się w pracy doradczej dla Zarządów w zakresie zarządzania zmianą, zarządzania stresem (AntyStresoSferaTM; Profesjonalna Szkoła Siły OddechuTM) i podnoszeniu indeksu szczęścia oraz efektywności w przedsiębiorstwach, jak i warsztatach dla kadry managerskiej zmieniających ograniczające nawyki myślowe. Niedawno powołała Instytut BezStresu®, pierwsze centrum kompleksowej diagnozy, obniżania i rehabilitacji stresu, w którym specjaliści pomagają odzyskać równowagę w życiu i podnosić jakość życia.

Dlaczego rekomenduję Panią Annę?

Pani Anna posiada szeroką wiedzę w zakresie zarządzania stresem, którą przedstawia w sposób jasny i konkretny. Sesje z Panią Anną zmieniły moje postrzeganie środowiska, w którym byłam w trakcie naszej współpracy. Pani Anna jest skupiona na kliencie i co za tym idzie, dostosowuje poszczególne sesje do jego aktualnych potrzeb. 

Jeśli potrzebujesz praktycznych porad jak radzić sobie ze stresem na co dzień, to posłuchaj mojej rozmowy z Panią Anną. Znajdziesz ją tu.

Dane kontaktowe

error: Content is protected !!

Newsletter