Warsztaty TRE® w 2020r.

TRE

Szczegóły

Warsztaty TRE® (Trauma and Tension Release Excercises) kierowane są do osób doświadczających skutków życia w stresie i poszukujących sposobu na poradzenie sobie z nim w codziennym życiu.

W wyniku pracy metodą TRE® najczęściej i najszybciej poprawia się jakość snu, zmniejszają się lub ustępują bóle pleców i głowy, pogłębia się kontakt ze sobą w odczuwaniu i zaspokajaniu potrzeb naszego organizmu.

Zapraszam do poznania metody TRE® i doświadczenia naturalnego, neurogennego mechanizmu uwalniania napięć, nauki autoregulacji własnego procesu w ciele.

Ćwiczenia TRE® w stałej grupie stwarzają możliwość odczuwania coraz większego komfortu (dla organizmu to poczucie bezpieczeństwa), co z kolei sprzyja zachodzącym procesom, związanym z uwalnianiem napięć.  

Grupa do 8 osób.

Opłata za udział w całym cyklu – 5 sesji – 300 zł. Po przyjęciu zgłoszenia (mailowo lub telefonicznie), rezerwację miejsca potwierdzi wpłata zaliczki w wysokości 100 zł na podane konto.

Na miejscu są maty, koce, poduszki, woda.

Główne przeciwwskazania dotyczą osób w stanach pooperacyjnych, powypadkowych (do czasu pełnego zagojenia tkanek), w ciąży i połogu, z rozrusznikiem serca, z arytmią serca, hipo/hiperglikemią oraz leczonych farmakologicznie ze schorzeniami psychiatrycznymi (psychozy, głęboka depresja, schizofrenia), a

Lokalizacja i zapisy

Naturalne Centrum Zdrowia, ul. Grażyny 15 w Warszawie, sala 118 (do południa), sala 127 (po południu).

Grażyna Okulska

TRE®Provider

tel. 692318024 

mail: grazyna@cwiczeniatre.pl

wydarzenie na FB/www.cwiczeniatre.pl

Termin

Każda środa od 8 stycznia do 5 lutego 2020r.

  • od 10.30 do 12.00 (pierwsze zajęcia do 12:30), albo
  • od 18.30 do 20.00 (pierwsze zajęcia do 20:30)
error: Content is protected !!

Newsletter