Warszaty dla kobiet: Zanurzenie – od 25.04 do 02.05.2020

Autor: Teresa Majewska, Redakcja: Katarzyna Terlecka 

Warsztaty na Bali

Szczegóły

Oddech – Joga – Freediving – Uważność

Zapraszamy Cię na wyjątkowa podróż na wyspę Bali. Podróż w głąb siebie, podczas której prowadzić będą Cię Twoje zmysły, Twój oddech, Twoje ciało, Twoja intuicja oraz… woda. Podróż, w której towarzyszyć Ci będą inne kobiety takie jak Ty, tworzące wspólnie wyjątkową atmosferę pełną spokoju, otwartości i wzajemnej troski. Kierunek podróży wskazywać będą dwie trenerki: Agata Bogusz – instruktorka i rekordzistka freedivingu (nurkowania na zatrzymanym oddechu), psycholog, coach i trener oraz Emilia Iwaniuk – nauczycielka jogi, masażystka shiatsu, instruktorka kyudo.

Chcemy Cię zabrać w podróż, która pomoże Ci dotrzeć w głąb siebie, za pomocą oddechu, ruchu oraz wody będziemy wchodzić głębiej, we własnym tempie przyglądać się sobie na poziomie ciała, emocji umysłu. Bardziej niż umysłowi damy się prowadzić ciału i intuicji, czuć i integrować wszystkie elementy siebie, budować zaufanie do samej siebie i przejmować odpowiedzialność za proces warsztatowy i życie. Woda pozwoli uwolnić się na chwilę od wiążącej nas z ziemią grawitacji, pozwoli puścić to, co niepotrzebnie trzyma nas i ogranicza i poczuć nieważkość, swobodę, uwolnienie.

Miejsce: północno-wschodnie wybrzeże Bali, Indonezja.
Bali zwana również wyspą bogów, to wyjątkowe miejsce zarówno ze względu na położenie geograficzne, jak i umiejscowienie kulturowe. Wyspa przyciąga tropikalnymi krajobrazami, mistycznymi obrzędami, smakowitą kuchnią i przenosi w bardzo odmienny od naszego, pełen różnorodnych doznań świat. Miejsce warsztatu znajduje się z dala od turystycznego zgiełku, położone jest między dwiema nurkowymi miejscowościami Amed oraz Tulamben, nad brzegiem oceanu, otoczone polami i palmowym gajem.

Szczegółowy program:
https://zensitive.pl/warsztaty_wyjazdy/wyprawa-w-glab-siebie/

Zakwaterowanie

Balila Beach Resort to zbudowana w ekologicznym duchu oaza spokoju i odosobnienia, położona przy plaży, otoczona polami i gajem palmowym. Do dyspozycji mamy 5 przestronnych dwuosobowych pokoi  z rozległym tarasem i własnymi łazienkami oraz 6 mniejszych jednoosobowych pokoików zapewniających intymność i odosobnienie, ze wspólną łazienką oraz rozległym tarasem z hamakami i widokiem prosto na niebo i ocean.

Rezerwacja miejsca i cena

4320 zł przy wpłacie zadatku do 20 lutego 2020
5320 zł przy wpłacie zadatku od 21 lutego 2020

 

Cena nie obejmuje:

  • Biletu lotniczego
  • Transportu na miejsce warsztatu (daj znać, jeżeli chciałabyś pomocy w organizacji transferu do hotelu z lotniska)
  • Ubezpieczenia indywidualnego

 

Kontakt i zapisy: emilia@zensitive.plinfo@bluego.pllub telefonicznie 503-105-399 (do Agaty)

Termin

25 kwietnia – 2 maja 2020

error: Content is protected !!

Newsletter