Samadi Bali – Canggu, Bali

Czego możesz oczekiwać?

Samadi Bali jest miejscem, w którym znajdziesz codzienne lekcje jogi, szkolenia dla nauczycieli jogi, warsztaty prowadzone przez najlepszych nauczycieli jogi z całego świata, zakwaterowanie, zdrowe wegetariańskie jedzenie, oraz zabiegi wellness.

W Samadi Bali znajdziesz również Tradycyjny Program Mysore Ashtanga Yogi prowadzony przez autoryzowanych nauczycieli KPJAYI.

Samadi znane jest ze swojej kreatywnej, zdrowej kuchni opartej na zasadach Ajurwedy. Potrawy bazują na produktach naturalnych i organicznych, pochodzących z lokalnych farm, przede wszystkich owocach, warzywach, pełnych ziarnach oraz roślinnym białku.

Samadi Bali jest również centrum alternatywnego uzdrawiania i rozwoju. Oferuje zabiegi dla ciała, duszy i umysłu, w szczególności takie jak: oczyszczanie czakr, czaszkowa terapia krzyżowa, terapeutyczna praca z ciałem, terapie uwalniania stresu i traum, life coaching, masaże.

Dlaczego rekomendujemy?

Zajęcia jogi w Samadi prowadzone są przez wspaniałych nauczycieli, którzy nie tylko posiadają ogromną wiedzę i umiejętności, ale potrafią się nią dzielić z uczniami. Jest to najlepsze miejsce na Bali do praktyki Ashtangi Yogi ale również bardzo polecam ich zajęcia jogi yin oraz nidra jogi.

Shala, a właściwe są ich dwie, są przestrzenne, pełne światła i cudownej energii do praktyki.

Kuchnia Samadi Bali jest rajem dla wegetarian. Również osoby nie jedzące glutenu znajdą w niej mnóstwo opcji dla siebie. Potrawy są nie tylko smaczne, ale również pięknie podane a atmosfera przyjemna i relaksująca.

W niedziele na terenie Samadi odbywa się lokalny rynek, na którym można znaleźć wszystkie skarby Bali – począwszy od owoców i warzyw, po lokalne wyroby takie jak na przykład naturalne kosmetyki i stroje.

Dane kontaktowe

error: Content is protected !!

Newsletter