lek. med. Helena Gworek – lekarz chorób wewnętrznych, reumatolog, specjalista Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, specjalista medycyny estetycznej

Czym się zajmuje?

Dyplomowany specjalista Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (Pekin 2002). Ukończyła kursy praktyczne i teoretyczne w Chinach oraz liczne kursy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Polsce i za granicą.

Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób wewnętrznych, reumatologicznych, onkologicznych i ginekologicznych. Leczy akupunkturą (w szczególności: zespoły bólowe, choroby psychosomatyczne, choroby związane z trawieniem, profilaktyka i wsparcie leczenia onkologicznego) oraz przygotowuje receptury ziół chińskich.

Jest specjalistą medycyny estetycznej i przeciw-starzeniowej. Wykonuje nowoczesne zabiegi estetyczne na bazie naturalnych składników oraz zabiegi leczenia chorób reumatycznych m.in. z wykorzystaniem osocza.

Dlaczego rekomenduję Panią Helenę?

Pani doktor jest znakomitym specjalistą, jeśli chodzi o akupunkturę oraz przygotowywanie recept ziół chińskich.

Swoje diagnozy i rekomendacje co do dalszego leczenia zawsze poprzedza wnikliwą rozmową dotyczącą nie tylko szczegółów dolegliwości związanych z leczonym stanem chorobowym ale również samopoczucia. Pacjent czuje, że poświęca mu całą swoją uwagę. W moim przypadku, konsekwencją leczenia przez Panią Doktor była zdecydowana poprawa stanu zdrowia (w tym regulacja cyklu) oraz samopoczucia.

Dane kontaktowe

error: Content is protected !!

Newsletter