Jak sprawić, aby Twoje intencje w końcu się zmaterializowały – warsztaty online – 13 i 20 marca 2021

Warsztaty- Intencje

Czy wiesz, że Twoje myśli i przekonania tworzą Twoją rzeczywistość?

A może sądzisz, że to tylko hasło ze stron książki „Sekret” zupełnie nie mające pokrycia w świecie obiektywnym?

Jest szereg badań i dowodów naukowych, potwierdzających jak duży wpływ mają Twoje intencje, na to, jak wygląda Twoje życie.

Jeśli chciałabyś dowiedzieć się na ten temat więcej, a przede wszystkim, jeśli:

 • chciałabyś nauczyć się świadomie korzystać z tego na co dzień, kreując zdarzenia, sytuacje i okoliczności, na których Ci zależy;
 • a może zdajesz sobie sprawę z potęgi myśli i przekonań, ale Twoje intencje do tej pory raczej się nie materializowały i chciałabyś wiedzieć: (i) co robisz nie tak, oraz (ii) co powinnaś zmienić, aby Twoje intencje w końcu były skuteczne,

to te warsztaty są dla Ciebie.

Podczas warsztatów

 • Otrzymasz konkretne wskazówki jak formułować Twoje intencje, aby były skuteczne
 • Dowiesz się co, poza sformułowaniem, ma wpływ na ich skuteczność
 • Usłyszysz, jak sobie radzić z czynnikami utrudniającymi ich zmaterializowanie
 • Zweryfikujesz jakie konkretnie błędy do tej pory popełniałaś.
 • Przećwiczysz proces wizualizacji swoich indywidulanych intencji
 • Poznasz badania i dowody naukowe potwierdzające potęgę naszych myśli i przekonań oraz dowiesz się jak wykorzystać tą wiedzę w praktyce
 • Poczujesz potęgę wysyłania intencji w grupie

Termin oraz czas trwania warsztatów

Warsztaty odbędą się na ZOOM (w wersji podstawowej jest bezpłatny i zainstalujesz go w kilka minut). Będą to dwa spotkania w soboty:

 • 13 marca 2021– od 16:30 do 19:00

oraz

 • 20 marca 2021 – od 17:00 do 19:00

Terminy warsztatów nie są przypadkowe. 🙂

Obie daty, to szczególne dni z punktu widzenia energetycznego oraz astrologicznego.

Będą to dni, które sprzyjają uzyskaniu jasności co do wizji Twojej duszy, wzmocnieniu potencjału osiągnięcia Twoich pragnień oraz kreowaniu Twojej przyszłości. 

Po warsztatach

 • Będziesz pewniejsza, bo poczujesz, że masz zestaw narzędzi, dzięki którym możesz mieć większy wpływ na osiąganie wymarzonych celów
 • Będziesz radośniejsza, bo doświadczyłaś mocy intencji
 • Poczujesz się wzmocniona, bo uzmysłowisz sobie swoje możliwości oraz wewnętrzną siłę jaka jest w Tobie

 

Uczestniczki warsztatów otrzymają ich nagranie, tak aby móc wrócić do ich treści w każdej chwili.  

Prowadząca warsztaty

Nazywam się Katarzyna Terlecka.

Jestem Authentic Empowerment Coachem kobiet pracujących w korporacjach oraz prowadzących swoje biznesy.

Przez ponad dwadzieścia lat byłam prawnikiem, pracowałam z managerami z całego świata i negocjowałam złożone międzynarodowe transakcje. Teraz jako Authentic Empowerement Coach wspieram moje klientki inspirując, pracując z ich wyzwaniami oraz motywując do dalszego rozwoju.

Moimi głównymi narzędziami w pracy są: aktywne słuchanie, praca z energią i intuicją. Dzięki wiedzy o świecie korporacji i roli kobiety w nim, prowadzę moje klientki do odkrycia ich wyjątkowej Wewnętrznej Siły, aktywowania Intuicji i Pewności Siebie oraz wyrażenia głębi ich Kobiecej Mądrości. Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, to kliknij TUTAJ.

 

Oto, co inni mówią o pracy ze mną:

Katarzyna jest słuchającą i słyszącą, budującą otwartość w relacji osobą, dzięki czemu podczas sesji swobodnie mogłem z zaufaniem i szczerze (sam ze sobą) przyglądać się swojemu problemowi/wyzwaniu. Dzięki naszym sesjom pogłębiłem kontakt z własną energetyką, dostałem też skuteczne narzędzia do świadomego harmonizowania swojego systemu energetycznego”. – Dariusz-

„Katarzyna potrafi słuchać i ma wrażliwość uzdrowiciela. Potrafi zidentyfikować przez co naprawdę przechodzisz i poskładać w całość to, z czym zmagasz się od lat zupełnie nie mając tego świadomości. Praca z nią pozwoliła mi na zrozumienie moich blokad oraz problemów, z którymi zmagałam się całe moje życie.” – Drea-.

„Na swojej drodze samorozwoju spotkałam wielu ludzi, ale to co wyróżnia Kasię spośród innych terapeutów, których miałam okazję poznać to idealne połączenie wrażliwości niezbędnej do pracy z energią i delikatnością duszy pacjenta, z mocnym osadzeniem w rzeczywistości tu i teraz. Jest konkretna i praktyczna. Potrafi nadać strukturę i jasno przekazać to, czego nasz umysł nie zawsze od razu obejmuje.” – Katarzyna-

Rezerwacja miejsc i inwestycja

Całkowita inwestycja wynosi 440 zł brutto.

W celu rezerwacji miejsca, wpłać pełną kwotę na konto ANAHATA Katarzyna Terlecka nr: 08 1140 2004 0000 3302 7852 3544

W tytule przelewu napisz „Warsztaty-Skuteczne Intencje” oraz swój adres mailowy.

Wpłacona kwota podlega zwrotowi w przypadku, gdyby warsztaty nie odbyły się z jakichkolwiek przyczyn leżących po mojej stronie.

 

Uwaga: podanie adresu mailowego w tytule przelewu jest bardzo ważne. Będę miała dla Ciebie mini zadanie przed warsztatami, które pozwoli Ci pracować podczas naszych spotkań z Twoimi konkretnych intencjami. Wyślę Ci je na maila.

 

Jeśli czytając o warsztatach POCZUŁAŚ, że to co piszę jest Ci bliskie i chciałabyś w końcu zacząć mieć wpływ na swoją rzeczywistość, nie zastanawiaj się i ZAREZEWUJ swoje miejsce już dzisiaj!

 

A jeśli masz jakiekolwiek pytania, to napisz do mnie na kontakt@healyourself.com.pl, na Messengerze (Katarzyna Terlecka) lub na Instagramie (heal_yourself_platform). Chętnie na nie odpowiem.

 

Do zobaczenia!

Katarzyna

 

error: Content is protected !!

Newsletter