Grażyna Okulska – TRE® Provider (certyfikat 2012 r.)

Grażyna Okulska- TRE Provider

Czym się zajmuje?

Początek historii Grażyny z metodą TRE® miał związek z poszukiwaniem sposobu na powrót do zdrowia i równowagi po wypadku narciarskim i operacji kolana w 2010 roku.   W latach 2011-2012 dr David Berceli i niemiecki terapeuta Heiner Steckel poprowadzili pierwsze w Polsce szkolenie dla Providerów TRE®. Grażyna nie tylko uczestniczyła w tych szkoleniach, ale ukończyła je otrzymując certyfikat pozwalający na prowadzenie indywidualnych i grupowych sesji TRE®.

W kolejnych latach Grażyna rozwijała i pogłębiała procesy integrujące doświadczenia przychodzące z ciała w oparciu o własną praktykę, superwizje (w tym zaawansowane superwizje z dr Davidem Bercelim, twórcą TRE®) i wymianę doświadczeń na warsztatach z innymi nauczycielami i providerami. TRE® stało się jej ulubionym sposobem kontaktu ze sobą, z innymi ludźmi i z naturą.

Wcześniej, bo od 2005r., w poszukiwaniu drogi do kontaktu z ciałem i emocjami prowadziła ją kilkuletnia praktyka 5Rytmów wg Gabriel Roth i choć przerwana wspomnianym wypadkiem narciarskim, to towarzyszy jej nadal.

Ciekawość odczuwania, spojrzenia, rozumienia siebie i wzajemnych relacji kierowała także jej wyborem ukończenia kierunku studiów w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych ze specjalizacją Mediacji, negocjacji (2000r.), a także ukończenia trenerskiego szkolenia prowadzenia warsztatów umiejętności psychospołecznych (2002r.)

Dlaczego rekomenduję Grażynę?

Grażyna z ogromnym entuzjazmem dzieli się wiedzą o TRE®. Podczas zajęć jest całkowicie skupiona na uczestnikach. Łatwo odnajduje kontakt zarówno z uczestnikami jak i potrzebami ich ciała.

Zainspirowała mnie do większej uwagi na potrzeby mojego organizmu i zrozumienia siebie. Po pierwszych sesjach ćwiczeń TRE® z Grażyną czułam się tak odprężona, że przełamałam swój strach przez robieniem wystąpień na żywo w mediach społecznościowych. 🙂

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak TRE® może pomóc Ci w pracy ze stresem, to zapraszam Cię do wysłuchania naszej rozmowy. Znajdziesz ją tu

Dane kontaktowe

Tel. :

+48 692 318 024      

error: Content is protected !!

Newsletter