Fykiada Retreats – Koufonisia, Kythnos, Mykonos

Fot. @ahappycloud

Czego możesz oczekiwać?

Fykiada Retreats oferuje ekskluzywne wyjazdy na wyspy greckie (Koufonisia, Kythnos, Mykonos), łączące yogę z wellness i niezapomnianymi doświadczeniami w starannie dobranych lokalizacjach. Każdy wyjazd jest indywidualnie przygotowywany z uwzględnieniem potrzeb uczestników.

Fykiada współpracuje z najlepszymi nauczycielami jogi i ekspertami z całego świata, zapewniając niezapomniane możliwości samopoznania i nauki.

Posiłki serwowane podczas pobytu to najlepsze, co oferuje grecka natura. Podawane są w najbardziej kreatywny sposób. Dostępna jest też specjalna oferta wegetariańska/wegańska, wraz z opcją bez laktozy i bezglutenową.

Dodatkowe atrakcje, takie jak wędrówki po górach, kajaki morskie, wypady do lokalnych atrakcji, dzień na plaży, jak i posiłek w lokalnej tawernie stanowią integralną część całego doświadczenia.

Dlaczego rekomenduję Fykiada Retreats?

Fykiada Retreats prowadzą dwie niesamowite dziewczyny – Anna i Eranthi, które nie szczędzą starań by każde doświadczenie ich gości uczynić jedynym w swoim rodzaju. Żaden detal nie umyka ich uwadze, poczynając od wyboru niezapomnianej lokalizacji na greckich wyspach, pięknych wnętrz zakwaterowania, wyjątkowych podarków na powitanie, naturalnych kosmetyków w łazienkach a na zdrowych przekąskach i napojach w ciągu dnia kończąc.

Nie sposób inaczej opisać jedzenia niż boskie! Specjalne potrzeby gości, w tym alergie pokarmowe, znajdują zaspokojenie.

Wszelkie życzenia mogą liczyć na uśmiech dziewczyn, i czuć, że to co robią, sprawia im radość. Grupy są małe i dają możliwość spotkania wspaniałych ludzi z całego świata. Nadal utrzymuję kontakt z niektórymi dziewczynami z mojego wyjazdu. Nauczycieli i praktykę yogi zachowam w pamięci na zawsze.

Czas spędzony z Fykiada Retreats to doświadczenie, które chce się powtarzać!

Dane kontaktowe

error: Content is protected !!

Newsletter